BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Plafond 6365117
nr 636 5117
Plafond
30-tal, Frostat glas, fiskmotiv,
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 26 april 2010
kl 19:50:03
300 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr